Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15227
Stary 05.08.2009, 23:15
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/raport/wisla...-wisle,1349010

Wreszcie ktoś do ataku. GRał w FC POrto.
Tak tak myślę, że jak jeszcze ściągną Kazia Kmiecika to atak będzie na Ligę Mistrzów ;P
A tak poważnie to myślę że było by to korzystne dla Wisły. Gość wie jak zarządza się w profesjonalnym klubie, ma do tego doświadczenie.
Szacunek dla M. Wilczka ale jego czas już się chyba skończył.
"...Równowaga ciała jest najważniejszą troską postawy gotowości..." Bruce Lee
Odpowiedz cytując