Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Rybka fan :)
Member
Od: 04.2003
Skąd: KrK
Offline
#
10082
05.08.2009, 21:46
_gilardino_
napisał(a):
Wysiadka najlepiej na placu centralnym?
tak, stamtad jest pare minut :]
Rybka fan :)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka fan :)
Znajdź inne posty napisane przez Rybka fan :)