Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 05.08.2009, 21:44
To wygląda na to że APOEL przechodzi dalej ;-) Fajnie, że będziemy mogli oglądać polaków kolejnej rundzie
Dzięki za informacje
Odpowiedz cytując