|
Pierwszy mecz APOEL wygrał 2:0. A teraz w końcówce jest walka na noże. Jeden z zawodników APOEL-u dostał czerwoną kartkę za drugi faul (Broerse).
Edit: No i Kosowski and company awansowali dalej. Będą mieli fazę grupową, o czym my tak bardzo marzyliśmy. No cóż, life is brutal - a zwycięstwo trzeba wyszarpać zębami, choćby w ostatnich sekundach, co pokazały dzisiejsze awanse Tiraspolu, Celticu, i właśnie APOEL-u. Nam tylko raz tak się udało awansować w ostatniej chwili - po szczęśliwym meczu w Salonikach.
Powód: Aktualizacja pomeczowa
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 05.08.2009 o godz. 21:46.
|