Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1054
Stary 05.08.2009, 21:30
dawidex44 napisał(a):Wyświetl post
Będzie mistrz. O to się nie martw Właściwie jedynym rywalem Wisły w walce o tytuł jest Legia. Lech sie nei będzie liczył.
Byłeś u wróżki? czy miałeś widzenia? Jak można na początku sezonu skreślać klub posiadający jedną z najsilniejszych , o ile nie najsilniejszą kadrę w polskiej lidze? Sorry za off top.


Jaki był wynik pierwszego meczu APOEL - Partizan Belgrad ?
Ostatnio edytowane przez Lysy : 05.08.2009 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując