dawidex44 napisał(a):

Będzie mistrz. O to się nie martw Właściwie jedynym rywalem Wisły w walce o tytuł jest Legia. Lech sie nei będzie liczył.
|
Byłeś u wróżki? czy miałeś widzenia? Jak można na początku sezonu skreślać klub posiadający jedną z najsilniejszych , o ile nie najsilniejszą kadrę w polskiej lidze? Sorry za off top.
Jaki był wynik pierwszego meczu APOEL - Partizan Belgrad ?