Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10079
Stary 05.08.2009, 21:27
DarkLG_ napisał(a):Wyświetl post
Mam problem. Posiadam 50 minutowy film i chciałbym z niego wyciac 3 minuty mniej wiecej w środku. Wgrywam go windows movie marker. 10 minut sie wgryrwa i jak chce znaleść i wyciac te 3 minuty wyskakuje bład. Moze jakims innym programem ? Sprawa pilna i z góry dzieki za odp.
VirtualDub. Poszukaj w internecie programu, jak również jakiejś solucji, poradnika.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując