DarkLG_ napisał(a):

|
Mam problem. Posiadam 50 minutowy film i chciałbym z niego wyciac 3 minuty mniej wiecej w środku. Wgrywam go windows movie marker. 10 minut sie wgryrwa i jak chce znaleść i wyciac te 3 minuty wyskakuje bład. Moze jakims innym programem ? Sprawa pilna i z góry dzieki za odp.
|
VirtualDub. Poszukaj w internecie programu, jak również jakiejś solucji, poradnika.