Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 05.08.2009, 21:09
Ja jestem zdania jak już pisałem,że nie należy się tą reklamą przejmować. Co nie zmienia faktu,że nie potrafimy dbać o naszą historię. Anglicy,Niemcy potrafią robić ,,śmieszne'' reklamy o Polsce. Ale my już nie umiemy bo jest to politycznie nie poprawne, nie godne naszej pozycji w Europie. Ale co się dziwić skoro ludzie głosują przez 8 lat na komunistów i złodziei. Tylko stanowczość i silna polityka może Nas uratować ale na to się nie zapowiada ....

Odpowiedz cytując