Wyświetl pojedynczy post
mb_1906
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 05.08.2009, 20:51
Illargui napisał(a):Wyświetl post
jesli byłby tam np. podtekst żydowski a nie polski zrobiłoby się larum na pół świata ...
I między dlatego nikt Żydów nie lubi na całym świecie. Więc nie bądźmy tacy jak oni. Clarkson o ile wiem żartuje sobie dość często także z Niemców, nie bądźcie więc przewrażliwieni.

A to, że Polacy zawsze walczą za innych i nigdy nikt tego nie docenia to świadczy tylko o tym, że jesteśmy frajerami, którzy zawsze dają się zrobić na ten sam numer, ale to już temat na szeroką dyskusję.

Mam takie wrażenie, że część ludzi zachowuje się tutaj troche jak FortArt, który wszędzie doszukuje się antysemickich ekscesów Wisły, które należy zgłosić do prokuratury.
Ostatnio edytowane przez mb_1906 : 05.08.2009 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując