Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15222
Stary 05.08.2009, 20:45
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Przegraliśmy 1:2, ale gdyby napastnicy potrafili wtedy strzelić to 5 powinna być do przerwy, a 2 połowa to powinna być tylko formalność. .
Taa... ale gdyby ale gdyby. Ale gdyby w bramce stał Szczęsny a nie był powieszony ręcznik, ale gdyby w ataku grał Franek z Żurawiem albo chociaż Olo, a nie chybił-trafił - to tak samo. Nie ma co gdybać.
Odpowiedz cytując