|
Zgadzam się, że nie można popadać w paranoję, natomiast jak wielu zauwazyło powyżej, jesli byłby tam np. podtekst żydowski a nie polski zrobiłoby się larum na pół świata ...
Moim zdaniem zbyt łatwo używa się elementów polskiej trudnej historii w nieodpowiedni sposób i ta reklama jest tego najlepszym przykładem - niesmak i tyle ... i dobrze, że jest jej negatywny odbiór.
A tak na marginesie - że też agencje reklamowe sa na tyle leniwe i malo kreatywne, aby wymyślać takie denne produkty, Jedno trzeba przyznać - efekt osiągnięty - ze względu na kontrowersyjne podejście na pewno jest i będzie o niej znacznie głośniej niż gdyby nakręcili szczęsliwą rodzinkę udająca się na piknik marką tego samochodu...
|