Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1043
05.08.2009, 20:26
Debrecen 1:0. Czyli Levadia jednak za burtą. Gola zdobył Coulibaly. Naprawdę ładna akcja Węgrów. Szkoda
Jak patrzę na grę Debrecena, to wiem już czego nam zabrakło. Konsekwencji, konsekwencji i prawdziwego zapierdalania od 1. do ostatniej minuty.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 05.08.2009 o godz. 20:29.
!!IRIVER!!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do !!IRIVER!!
Znajdź inne posty napisane przez !!IRIVER!!