Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 05.08.2009, 20:18
Ja jednak życzę troche dystansu do tego wszystkiego.

Wymagajcie od siebie a potem od Angoli.

Jak w gazecie angielskiej czy niemieckiej piszą o Horrible twins - i jadą np. po Kaczorach to sie cieszycie i cmokacie a nie wiecie że sracie tym do własnego gniazda.

Jak w gazetach angielskich jadą po tym w Polsce co wam nie pomysli to źle - jak wam wygodnie to dobrze.

Macie skutki picia wódki. Jesteśmy niepoważnym narodem i nie zasługujemy na szacunek.

A z innej beczki:


Ludzie ginęli i należy im złożyć hołd - ale na litość - nie mieszajce ze sobązabitych ludzi z VW jadącym z berlina do warszawy.


Za chwilę ktoś powie, że to jest jawny wymysł nacjonalistów niemieckich chcących skolonizować ziemie polskie. Albo, że VW chce zniszczyc polski przemysł motoryzacyjny. Obłędy można mnozyć.


Myślę, że większym problemem jest budowa muzeum przeciw wypedzeniom i dyktat Niemic na obecnym naszym rządem niż ta popieprzona reklama, która G*** robi i g* może.

Szukacie tam gdzie pusto - i mówicie coś co jest czczą paplaniną
Ostatnio edytowane przez sambo : 05.08.2009 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując