Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15221
Stary 05.08.2009, 20:01
kuba16 napisał(a):Wyświetl post
dodam do tego mecz z Legia przegrany 1:2, z Levadia na wyjezdzie, choc u siebie tez mozna sie doczepic, to tak na szybko. zapewne 5 kikosow zobaczymy w tej rundzie
Przegraliśmy 1:2, ale gdyby napastnicy potrafili wtedy strzelić to 5 powinna być do przerwy, a 2 połowa to powinna być tylko formalność. Tu nie bramkarza, a trenera trzeba zmienia w pierwszej kolejności, bo co z tego, że przyjdzie jakiś dobry bramkarz jak Kazimierski i tak go załatwi i może grać jeszcze gorszą padlinę niż Pawełek. Zatrudnienie zmiennika dla Pawełka to cel numer 2.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując