kuba16 napisał(a):

|
dodam do tego mecz z Legia przegrany 1:2, z Levadia na wyjezdzie, choc u siebie tez mozna sie doczepic, to tak na szybko. zapewne 5 kikosow zobaczymy w tej rundzie
|
Przegraliśmy 1:2, ale gdyby napastnicy potrafili wtedy strzelić to 5 powinna być do przerwy, a 2 połowa to powinna być tylko formalność. Tu nie bramkarza, a trenera trzeba zmienia w pierwszej kolejności, bo co z tego, że przyjdzie jakiś dobry bramkarz jak Kazimierski i tak go załatwi i może grać jeszcze gorszą padlinę niż Pawełek. Zatrudnienie zmiennika dla Pawełka to cel numer 2.