Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 05.08.2009, 19:23
Spokojnie, to dopiero 1. połowa się skończyła. Jeszcze 45 minut na sensację.
PS. Jak widać, podświadomie brakuje nam pewnej drużyny. Niech to kurczę pieczone...

Edit: Levadia remisuje do przerwy, ale z gry to Węgrzy mają więcej. Przynajmniej tak wygląda na justinie tv. Oczywiście, w tle Węgrzy i Rumuni wymieniają sobie "uprzejmości". Zobaczymy, czy Timisoara stanie na wysokości zadania (po godzinie gry z Szachtarem utrzymują zwycięskie dla nich 0:0).
Powód: Aktualizacja
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 05.08.2009 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując