Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kuba16
Member
Od: 02.2006
Offline
#
15220
05.08.2009, 19:14
dodam do tego mecz z Legia przegrany 1:2, z Levadia na wyjezdzie, choc u siebie tez mozna sie doczepic, to tak na szybko. zapewne 5 kikosow zobaczymy w tej rundzie
kuba16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba16
Znajdź inne posty napisane przez kuba16