Wyświetl pojedynczy post
dawidex44
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 05.08.2009, 18:45
Znaczy się ja słabszym chciałem kibicować w LM, bo tak dla Lecha gorzej, tylko się wyraz pomylił (lepiej/gorzej) Po co mi Leszek znowu w UEFA? Mało się w tamtym sezonie nasmuciłem jego fuksiarska grą?!
Odpowiedz cytując