Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
dawidex44
Banita
Od: 03.2009
Offline
#
1026
05.08.2009, 18:45
Znaczy się ja słabszym chciałem kibicować w LM, bo tak dla Lecha gorzej, tylko się wyraz pomylił (lepiej/gorzej) Po co mi Leszek znowu w UEFA? Mało się w tamtym sezonie nasmuciłem jego fuksiarska grą?!
dawidex44
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez dawidex44