Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1025
Stary 05.08.2009, 18:43
dawidex44 napisał(a):Wyświetl post
A dla Lecha lepiej, żeby niespodzianki były? Jeśli tak, to ja tym słabszym kibicuje
W LM kibicowac lepszym, w LE slabszym.
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
w operce tez to działa?
Watpie, musialbys poszukac w necie dla Opery, bo nie mam.
Odpowiedz cytując