|
Jesli ktos uwaza ze nie nalezy na to zareagowac to niech czmychnie czym predzej na ulice Wita Stwosza do Muzeum AK i powie tamtym panom ze spierdalali jak zajace porzucajac kolacje przed Niemcami po czym stwierdzi ze w sumie fajna beka jest teraz po latach z tego faktu.
Mozna sobie zartowac z wielu rzeczy ale sa takie z ktorych nie mozna. Nalezy do nich wojna.
Jakis dupek z anglii ktora ocalala w II WŚ tylko dlatego ze jest wyspa niech sie smieje z Francji i najazdu na Paryż, skoro juz z czegos musi, a nie z wlasciwie jedynego narodu ktory sie faszystom przeciwwstawil w 1939 roku.
To ze robi fajny i zabawny program go usprawiedliwia? Malenczukowi tez wyszly ze dwie piosenki co nie zmienia faktu ze jest zwyklym głąbem.
Film Enigma przeklamuje historie, jakis palant uwaza nas za tchorzy i kredi o tym film, Polacy walczyli za tych kutasow w bitwie o Anglie a oni nas nawet nie wstawili w marszu zwyciezcow w Londynie. Polacy oddali swoje zycie za swoj kraj oraz inne, w tym rowniez Anglie. Ktos ich dokonania dyskredytuje. Smieszne prawda? Normalnie boki zrywac. Idzcie jeszcze moze pomozcie nakrecic ta nowa wersje Westerplatte skoro tak was bawi kurestwo dokonywane na historii naszego kraju i naszych bohaterow,
Ostatnio edytowane przez orzeu : 05.08.2009 o godz. 18:50.
|