Cytat:
|
wymień mi proszę 5 błędów Pawełka po ktorych padły bramki.
|
Kiks z Lechią Gdańsk, ostatnia bramka niezaliczona, ale ewidentny błąd w meczu z Ruchem Chorzów.
W każdym spotkaniu masz masę kiksów. Oglądam kazdy mecz Wisły w lidze i powiem CI, że przypomina mi się Piekutowski. Pawełek co dostanie piłkę to zamiast kopnąć do góry to kopie płasko na tzw. pałę i zawsze przejmuję piłkę obroncy druzyny przeciwnej.
Niech zostanie z fachowcem

Kazimierskim i potrenuje wykopy, gdyż jest to podstawa.
Wisła Kraków 4;1 Cracovia - Ewidentny błąd.
Totenham - Wisła Kraków, 2 bramka dla Anglików
WIsla Kraków 21 Cracovia bramka Kuliga Sezpm 2007/2008
Wisla Krakow 1;4 Lech Poznan ( 1 bramka - zawinił, 3 bramka - również
Gornik Zabrze 1;1 Wisłą Krakow (Bramka Pitrego)
Slask Wroclaw 2;1 Wisla Krakow (Bramka MIly)