Temat
:
PROTEST - Brytyjski gwiazdor kpi z tragicznej historii Polski
Wyświetl pojedynczy post
Lucas
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
41
05.08.2009, 18:18
wislak.azory
napisał(a):
jesli czujecie sie obrazeni tym faktem piszcie na adres
Cześć charcerzyk
A gdzie mamy pisać, żebyś nie pojawiał się na tym forum w nowych wcieleniach?
Ciekawe z jakiego osiedla będziesz następnym razem
WISŁA PANY!
Lucas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lucas
Znajdź inne posty napisane przez Lucas