Wyświetl pojedynczy post
Lucas
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 05.08.2009, 18:18
wislak.azory napisał(a):Wyświetl post
jesli czujecie sie obrazeni tym faktem piszcie na adres

Cześć charcerzyk

A gdzie mamy pisać, żebyś nie pojawiał się na tym forum w nowych wcieleniach?

Ciekawe z jakiego osiedla będziesz następnym razem
WISŁA PANY!
Odpowiedz cytując