<Crasch> napisał(a):

Szukam mp3 Paktofoniki, nie mogę znaleźc dltego że nie pamiętam tytułu.
slowa są takie: "Normalnie o tej porze woże się po mieście"
z góry dzięki
|
A czasem Paktofon nie pomylił ci się z K44

Tu masz kawałek (Kaliber 44)
http://www.youtube.com/watch?v=iG8xi9BTbao&eurl
O to chodzi
