Temat
:
PROTEST - Brytyjski gwiazdor kpi z tragicznej historii Polski
Wyświetl pojedynczy post
mb_1906
Senior Member
Od: 10.2005
Offline
#
38
05.08.2009, 17:32
Robert_wislak
napisał(a):
Nie wiem jak Ty ale mnie to boli, że jakiś debil obraża mój kraj
Jakbyś chciał reagować na każdego debila, który obraża Twój kraj to by Ci życia brakło. Olej to.
mb_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mb_1906
Znajdź inne posty napisane przez mb_1906