Wyświetl pojedynczy post
mb_1906
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 05.08.2009, 17:32
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak Ty ale mnie to boli, że jakiś debil obraża mój kraj
Jakbyś chciał reagować na każdego debila, który obraża Twój kraj to by Ci życia brakło. Olej to.
Odpowiedz cytując