mb_1906 napisał(a):

|
Dokładnie, płaczecie jak stare baby. Za niedługo, jak Żydzi, założycie jakąś Ligę Obrony przed Zniesławieniami. Dystansu trochę - nie podoba się, nie oglądaj.
|
Nie wiem jak Ty ale mnie to boli, że jakiś debil obraża mój kraj, i wyśmiewa sie z ludzi którzy tracili, życie broniąc go... co jak co ale troche wyczucia można mieć, ale czego sie spodziewać bo Angliku..