Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 05.08.2009, 17:02
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, płaczecie jak stare baby. Za niedługo, jak Żydzi, założycie jakąś Ligę Obrony przed Zniesławieniami. Dystansu trochę - nie podoba się, nie oglądaj.
Nie wiem jak Ty ale mnie to boli, że jakiś debil obraża mój kraj, i wyśmiewa sie z ludzi którzy tracili, życie broniąc go... co jak co ale troche wyczucia można mieć, ale czego sie spodziewać bo Angliku..

Wisła
Odpowiedz cytując