na raka dużo rzadziej chorują południowcy.Poniekąd myślano że ma na to wpływ dietą jednak nie do końca, głownym czynnikiem jest słońce dzięki którego promieniom jest produkowana witamina D w organiźmie której w krajach z największą zachorowalnościa na raka brakuje w organizmach.TO WITAMINA D najlepiej chroni przed nowotworami złośliwymi.15 minut dziennie warto poopalac sie na słońcu a w miesiącach zimowych brac witamine D w kapsułkach oraz jeśc tłuste ryby które zawierają sporo tej witaminy.
http://www.personalliberty.com/news/...tion-19296869/
http://www.yenra.com/wiki/Low_vitamin_D_cancer
http://www.healthcastle.com/vitamin-d-cancer2.shtml