Vinci napisał(a):

|
Dajmy się więc ponieść fantazji...i gdzie te zyski skoro taki lek można, by sprzedać za gigantyczne pieniądze potrzebującym, zamiast go ukrywać?
|
Tak ale sprzedając taki lek osobie która się wyleczy teoretycznie z tym dniem kończysz z nią współpracę bo ona nie będzie potrzebować już pomocy bo przecież będzie uzdrowiona.
A sprzedając leki podtrzymujące życie osoby chorej na raka firmy te działają relacjami długoterminowymi i osoba chora będzie równie drogie leki kupować dłużej.