Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 05.08.2009, 12:15
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Dajmy się więc ponieść fantazji...i gdzie te zyski skoro taki lek można, by sprzedać za gigantyczne pieniądze potrzebującym, zamiast go ukrywać?
Tak ale sprzedając taki lek osobie która się wyleczy teoretycznie z tym dniem kończysz z nią współpracę bo ona nie będzie potrzebować już pomocy bo przecież będzie uzdrowiona.
A sprzedając leki podtrzymujące życie osoby chorej na raka firmy te działają relacjami długoterminowymi i osoba chora będzie równie drogie leki kupować dłużej.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując