|
Trzeba przyznać, że bardzo odważna teoria. Jestem skłonny uwierzyć, że niektóre wirusy zostały wynalezione w laboratoriach a nie 'od małpek i świnek', ale to że ma się dokonać masowe ludobójstwo to już bajka jakich mało.
Interesującym jest też teza, że firmy farmaceutyczne są w stanie wyprodukować skuteczne leki na raka czy AIDS, jednak tego nie robią w obawie o straty finansowe. Jestem skłonny w to uwierzyć, ponieważ kasa w obecnym świecie to rzecz najważniejsza (a już na pewno ważniejsza od Nagrody Nobla i splendorów dla lekarza/lekarzy wynajdujących antidota na śmiertelne choroby).
|