W Naszym srodowisku to śmieszne ale na arenie miedzynarodowej to byłaby afera. Dlatego ja podchodz do tego z dystansem. Chodz szkoda ze my nie potrafimy zrobic smiesznej reklamy bo uwazamy sie za pionków w Europie ajak tak dalej bedziemy myslec jak nasz rzad to nigdy tego nie zmienimy.