Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 05.08.2009, 11:04
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
1940 - Najlepszy wyjazd Cracovii > Kiepska czy nie SATYRA > i ogólne oburzenie.
W Naszym srodowisku to śmieszne ale na arenie miedzynarodowej to byłaby afera. Dlatego ja podchodz do tego z dystansem. Chodz szkoda ze my nie potrafimy zrobic smiesznej reklamy bo uwazamy sie za pionków w Europie ajak tak dalej bedziemy myslec jak nasz rzad to nigdy tego nie zmienimy.

Odpowiedz cytując