Pablo84 napisał(a):

Są też tacy, którzy nie rozpoznają padającego deszczu i tego jak ktoś na nich pluje.
Napisze to po internetowemu:
Idź na rocznice PW na Powązki i powiedz ten "śmieszny" kawał któremuś z powstańców.
|
Co Ty w kółko z tym Powstaniem? Widzisz w tym filimiku jakieś odniesienia? Ja nie. To WSPÓŁCZEŚNIE zmontowane sceny mające nawiązywać do wkroczenia Niemiec do Polski. Aluzja taka historyczna. Jak napisałem wyżej- nie wszystkim musi się to podobać, ja też ze śmiechu nie pękam w trakcie oglądania ale robienie z tego afery uważam za przegięcie. W takich przypadkach przydają się dwie cechy- dystans i zdrowy rozsądek