|
Mam takie pytanko. Dlaczego dwumecze Panathinaikos-Sparta Praga i Twente-Sporting nie wpływają na rozstawienie Lecha w IV rundzie? W tym wypadku każda z drużyn ma współczynnik większy od Lecha. Rozumiem, że grają one w tzw. "grupie niemistrzowskiej", ale nie do końca rozumiem, gdzie drużyny odpadające (Sparta i Twente) grają dalej. Nie trafiają do IV rundy eliminacji LE? Jeśli trafiają, to dlaczego nie spychają Lecha z pozycji rozstawionej?
|