|
Są też tacy, którzy nie rozpoznają padającego deszczu i tego jak ktoś na nich pluje.
Napisze to po internetowemu:
Idź na rocznice PW na Powązki i powiedz ten "śmieszny" kawał któremuś z powstańców.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 05.08.2009 o godz. 10:17.
|