Temat
:
PROTEST - Brytyjski gwiazdor kpi z tragicznej historii Polski
Wyświetl pojedynczy post
lizzy
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country
Offline
#
15
05.08.2009, 10:08
WzT
napisał(a):
Zgadza się, tylko nie każdy jak na niego plują potrafi udawać że deszcz pada.
Jasne. Ale są też tacy, którzy uważają że jak deszcz pada to znaczy że niebo na nich pluje
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab
lizzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lizzy
Znajdź inne posty napisane przez lizzy