Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2009, 09:47
wislak.azory napisał(a):Wyświetl post
wg mnie poprostu z takich rzeczy się nie zartuje.

nalezy pamietac o przyszlych pokoleniach i miec szacunek do tamtych czasow i tragicznych wydarzen a nie kpic sobie.
Jestem, tego samego zdania, żarty, żartami, was ale mnie po prostu wkur****(sory za wyrażeniem ale tylko tak to mogę okreslić) fakt, że jakiś Angol pokazuje jak spiepszamy przed Szwabami, a w samym Powstaniu, 65 lat temu 18 tysięcy powstańców zginęło za wolną Polskę, nie wliczająć ofiary w ludności cywilnej (200 tys.), a oni (Angole) nie ruszyli dupy żeby nam pomóc...

Nie irytują mnie np. reklamy w Niemieckiej TV, gdzie Polacy kradną, bo faktycznie może, w jakimś procencie tam się to sprawdzi, ale Polska w całej swej Historii walczyła o zawsze swoje nie zależnie czy z Krzyżakami,Zaborcami, Okupantem czy z Komuną, a to po prostu wywraca kota do góry nogami.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 05.08.2009 o godz. 09:53.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując