wislak.azory napisał(a):

wg mnie poprostu z takich rzeczy się nie zartuje.
nalezy pamietac o przyszlych pokoleniach i miec szacunek do tamtych czasow i tragicznych wydarzen a nie kpic sobie.
|
Jestem, tego samego zdania, żarty, żartami, was ale mnie po prostu wkur****(sory za wyrażeniem ale tylko tak to mogę okreslić) fakt, że jakiś Angol pokazuje jak spiepszamy przed Szwabami, a w samym Powstaniu, 65 lat temu 18 tysięcy powstańców zginęło za wolną Polskę, nie wliczająć ofiary w ludności cywilnej (200 tys.), a oni (Angole) nie ruszyli dupy żeby nam pomóc...
Nie irytują mnie np. reklamy w Niemieckiej TV, gdzie Polacy kradną, bo faktycznie może, w jakimś procencie tam się to sprawdzi, ale Polska w całej swej Historii walczyła o zawsze swoje nie zależnie czy z Krzyżakami,Zaborcami, Okupantem czy z Komuną, a to po prostu wywraca kota do góry nogami.