Temat
:
PROTEST - Brytyjski gwiazdor kpi z tragicznej historii Polski
Wyświetl pojedynczy post
wislak.azory
Banita
Od: 08.2009
Offline
#
10
05.08.2009, 09:37
wg mnie poprostu z takich rzeczy się nie zartuje.
nalezy pamietac o przyszlych pokoleniach i miec szacunek do tamtych czasow i tragicznych wydarzen a nie kpic sobie.
wislak.azory
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez wislak.azory