Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.08.2009, 09:05
Trzeba do tego podejść z pewną rezerwą, jak już słusznie wspomniano Clarkson potrafi żartować nawet z własnego narodu i to też w czasem bardzo dotkliwy sposób. Nie brałbym tego tak do siebie, po prostu ich poczucie humoru, raz żartują z Polaków, raz z Niemców, a innym razem z Francuzów tylko wtedy nikt się nie oburza.
Odpowiedz cytując