Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.08.2009, 08:35
lizzy napisał(a):Wyświetl post
Jest coś takiego jak angielskie poczucie humoru. Autorowi tematu jest ono jak widac obce, więc trzeba wyjasnić, że humor angielski jest niepoprawny politycznie, niesmaczny, nietaktowny i generalnie ma większość norm w dupie. I zasadniczo chrzani to czy oberwą Polacy, Niemcy, Hindusi, Żydzi, Paragwajczycy czy sami Angole. ma byś zabawnie i tyle. Oczywiście może się to podobać albo nie
ot co, Ileż razy nabijał się z innych narodowości, w tym samych Niemców.
Odpowiedz cytując