Wyświetl pojedynczy post
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3804
Stary 05.08.2009, 02:53
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ten naroznik przy E to chyba bdzie jakos odgodzony czy cos

W koncu zajmą go goscie ?chyba ze jakis bufor wydzielą ale glupota by bylo robic pusty sektor np E1 jako byfor...przy E5 jako dla goci tez blysneli i zrobili caly sektor na 1 tys miejsc buforem.(E4 )...oby teraz nie marnowali miejsc tylko zrobili to z głową
A czy nie można w Polsce wkońcu zastosować metodę z Ligi Mistrzów czy Premier League? Mówię tu o rzędzie ochroniarzy czy tam policjantów, odgradzających kibiców gości od gospodarzy. Nie trzeba marnować tak dużej przestrzeni trybuny a przy tym rząd ułożony z siedzących na trybunie ochroniarzy o wiele ładniej wygląda niż typowe klatki.
Odpowiedz cytując