Wojtas napisał(a):

Ten naroznik przy E to chyba bdzie jakos odgodzony czy cos
W koncu zajmą go goscie ?chyba ze jakis bufor wydzielą ale glupota by bylo robic pusty sektor np E1 jako byfor...przy E5 jako dla goci tez blysneli i zrobili caly sektor na 1 tys miejsc buforem.(E4 )...oby teraz nie marnowali miejsc tylko zrobili to z głową
|
A czy nie można w Polsce wkońcu zastosować metodę z Ligi Mistrzów czy Premier League? Mówię tu o rzędzie ochroniarzy czy tam policjantów, odgradzających kibiców gości od gospodarzy. Nie trzeba marnować tak dużej przestrzeni trybuny a przy tym rząd ułożony z siedzących na trybunie ochroniarzy o wiele ładniej wygląda niż typowe klatki.