Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2481
Stary 04.08.2009, 23:28
Diaza bedzie mi najmniej szkoda

W dodatku jak pisze Proud bedzie go kim zastapic.

Gosc ma umiejtnosci i mysle ze jest wart conajmniej 1,5 mln E.,z tym ze te glupie faule ,wrecz irytujace -obnizaja jego loty wiec 1,2 mln mozna za niego wyciagnąć.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując