Eustachy napisał(a):

Za kadencji Mielcara pojawilo sie jednak kilku ciekawych pilkarzy ofensywnych : Paulista, Boguski, Blaszczykowski, no i Cleber, ktory pare goli dla Wisly strzelil;>
Bednarz przez dwa lata procz kontuzjowanego w dalszym ciagu Garguly, nie potrafil zalatwic nikogo ciekawego do gry ofensywnej. Natomiast straty wynikle z nieudanych transferow obu ww dyr. sa chyba porownywalne. .
|
Jeśli zaliczasz Clebera do piłkarzy ofensywnych bo kilka goli strzelił to zalicz również Marcelo

Na korzyść Bednarza jest napewno Kirm, zobaczymy co pokaże Alvarez. Łobodziński, Diaz, Jirsak czy Singlar, przedłużenie kontraktów z Głową i Sobolem to bez wątpienia udane posunięcia Bednarza i mimo kilku wtop (raczej wliczonych w ten biznes nie tyle ze względu na nazwiska co na statystykę

) to facet dobrze wywiązuje się ze swojej roli biorąc pod uwagę że działał dotychczas praktycznie sam. Odciążenie go, zatrudnienie kolejnych (kompetentnych) osób może nam tylko pomóc a zwolnienie Bednarza który badz co badz ale wprzypadu sprzedazy Marcelo i Diaza załatwił nam dobre 10 mln zł. byłoby chyba chybionym pomysłem póki co. pozdrawiam
skttrbrain napisał(a):

I kto to mówi. Wy nawet w tematach o Wiśle bez nas żyć nie możecie.
|
Polewamy z was a wy się cieszycie no i bomba
