|
Za kadencji Mielcara pojawilo sie jednak kilku ciekawych pilkarzy ofensywnych : Paulista, Boguski, Blaszczykowski, no i Cleber, ktory pare goli dla Wisly strzelil;>
Bednarz przez dwa lata procz kontuzjowanego w dalszym ciagu Garguly, nie potrafil zalatwic nikogo ciekawego do gry ofensywnej. Natomiast straty wynikle z nieudanych transferow obu ww dyr. sa chyba porownywalne.
Lysy chyba nie zgodzi sie na obciecie zarobkow o polowe i redukcje kompetencji do roli sekretarki, dlatego Mielcar predzej jego zastapi na stanowisku, a nie Wilczka. Choc kto wie. Moze teraz zamiast funkcji pojedynczego dyr.sportowego, pojawi sie cos w rodzaju poznanskiego komitetu w skladzie Skorza, Klejndinst, Csaplar + ewentualnie Mielcar.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 04.08.2009 o godz. 22:23.
|