Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 04.08.2009, 21:55
Zagłębie - Wisła 1:3

Skład: Pawełek, Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Kirm, Diaz, Sobolewski, Łobodzinski - Małecki i Paweł Brożek.

Zmiany: Ćwielong, Jop, Jirsak

Bramki: Paweł Brożek, Marcelo, Sobolewski
Tylko Wisła!