Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Lanx
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: .
Offline
#
10060
04.08.2009, 21:00
witam. czy moze ktos przetlumaczyc mi dokladnie nastepujace zdanie? bo nie wiem czy ja je dobrze odbieram
'i don't care if you really care. as long as you don't go.''
Bo liczy się tylko WISŁA!!
Lanx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lanx
Znajdź inne posty napisane przez Lanx