|
A co do wymiany multimediami miałem na myśli stronę www albo nawet jakiegoś bloga gdzie były by posegregowane mecze Wisły z różnych sezonów i można było je ściągnąć poprzez rapidshare czy inne serwisy oferujące taką możliwość. W miarę czasu użytkownicy przesyłali by mecze, mp3 i ktoś dodawał by je na stronę. I tak można zrobić wirtualną bibliotekę. Oczywiście wszystko za darmo bez reklam itp.
Ściąganie z irca raczej odpada bo dla zwykłego użytkownika to raczej czarna magia.
A czat najlepiej zrobić w sieci irc. Nie jest trudne ogarnięcie tematu irc przez tych, którzy nigdy z tego nie korzystali. Można to zrobić tak : dać linka do programu obsługującego irc(opera ma wbudowany klient,mozilla też). Dać następnie linka po którym program automatycznie łączy się z danym serwerem i wchodzi na kanał. W praktyce wygląda to tak :
1.Pobierasz program
2.Naciskasz na link
3.Wchodzisz na dany kanał-chat
4.Rozmawiasz.
|