Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1526
Stary 04.08.2009, 20:28
Jeśli chodzi o budowę ośrodka treningowego to część pieniędzy mogła by dać Wisła, część Towarzystwo Sportowe, a resztę można by spróbować wyciągnąć z funduszu rozwoju regionalnego UE. Tylko aby się to udało to pewnie o te pieniądze musiałby się starać TS, który nie jest kierowany na działalność komercyjną. Jednak zmiana toku myślenia rządzących zmieni się za 10-15 lat kiedy nastąpi zmiana pokoleniowa, która ma nowe pomysły i nie trzyma się schematów z końca lat 80.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując