Sami napisał(a):

|
Pytanie: w kamerce widać, że robi się jeden narożnik, nie widać drugiego. Czy on jest robiony równolegle z tym widocznym, czy nie?
|
Jest robiony równolegle , widać to na niektorych zdjęciach prezentowanych np przez oficjalną strone naszego klubu w galeriach z budowy ( przejrzyj z tamtego tygodnia i starsze ) .