Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3800
Stary 04.08.2009, 19:32
Sami napisał(a):Wyświetl post
Pytanie: w kamerce widać, że robi się jeden narożnik, nie widać drugiego. Czy on jest robiony równolegle z tym widocznym, czy nie?
Jest robiony równolegle , widać to na niektorych zdjęciach prezentowanych np przez oficjalną strone naszego klubu w galeriach z budowy ( przejrzyj z tamtego tygodnia i starsze ) .
Odpowiedz cytując