|
Załatwiła mnie jebana Flora Tallin. Luuuudzie, ****a, wczoraj HSV a dziś te łajzy. No dramat.
Za to wygląda na to, że miałem rację co do undera w meczu Sivasspor- Anderlecht- raczej nie wejdzie.
Żydki z Maccabi wygrają. Spokojnie.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 04.08.2009 o godz. 19:32.
|