Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3853
Stary 04.08.2009, 19:23
Załatwiła mnie jebana Flora Tallin. Luuuudzie, ****a, wczoraj HSV a dziś te łajzy. No dramat.


Za to wygląda na to, że miałem rację co do undera w meczu Sivasspor- Anderlecht- raczej nie wejdzie.

Żydki z Maccabi wygrają. Spokojnie.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 04.08.2009 o godz. 19:32.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując