brylant17 napisał(a):

Aktualnie Klepie Cv mam pytanie czy dobrze to wygląda?
na środku CV
dane personalne
Doświadczenie
Wykształcenie
Umiejętności
Języki
Zaintersowania
Informacje dodatkowe
I teraz pytanie czy doświadczenie ma być przed wykształceniem czy odwrotnie? i czy w Doświadczeniu piszemy staż?Napisałem także w informacjach dodatkowych napisałem uregulowany stosunek do służby wojskowej? dobrze zrobiłem?
Ps. nie śmiać się chce się zapytać
|
Wg mnie:
1. wykształcenie przed doświadczeniem
2. stosunek do służby wojskowej jako ostatni w danych personalnych
3. Wszystko to od lewej strony CV pisane
4. Na wysokości danych personalnych po prawej stronie zdjęcie