Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10056
Stary 04.08.2009, 19:08
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Aktualnie Klepie Cv mam pytanie czy dobrze to wygląda?

na środku CV

dane personalne

Doświadczenie
Wykształcenie
Umiejętności
Języki
Zaintersowania


Informacje dodatkowe


I teraz pytanie czy doświadczenie ma być przed wykształceniem czy odwrotnie? i czy w Doświadczeniu piszemy staż?Napisałem także w informacjach dodatkowych napisałem uregulowany stosunek do służby wojskowej? dobrze zrobiłem?

Ps. nie śmiać się chce się zapytać
Wg mnie:
1. wykształcenie przed doświadczeniem
2. stosunek do służby wojskowej jako ostatni w danych personalnych
3. Wszystko to od lewej strony CV pisane
4. Na wysokości danych personalnych po prawej stronie zdjęcie
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując