Temat
:
Wisła chat
Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
19
04.08.2009, 18:32
Nawet dobry pomysł z tym irc tylko zależy ilu zwolenników i userów by się znalazło.
devios
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do devios
Znajdź inne posty napisane przez devios