Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10050
Stary 04.08.2009, 18:21
Aktualnie Klepie Cv mam pytanie czy dobrze to wygląda?

na środku CV

dane personalne

Doświadczenie
Wykształcenie
Umiejętności
Języki
Zaintersowania


Informacje dodatkowe


I teraz pytanie czy doświadczenie ma być przed wykształceniem czy odwrotnie? i czy w Doświadczeniu piszemy staż?Napisałem także w informacjach dodatkowych napisałem uregulowany stosunek do służby wojskowej? dobrze zrobiłem?

Ps. nie śmiać się chce się zapytać
Odpowiedz cytując