Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: kątownia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2354
Stary 04.08.2009, 18:18
gregor07 napisał(a):Wyświetl post
Dawid Kwiek został niedawno piłkarzem drugoligowego szwajcarskiego Yverdon-Sport FC, a Grzegorz Kmiecik trafił do austriackiego SV Würmla - III liga. Jeśli ktoś już o tym pisał, to sorry.

to Grzesiu robi kariere.........


ps. Żuraw strzelił gola w trwajacy meczu w kw. LM
Powód: Żuraw
Ostatnio edytowane przez Maciejj : 04.08.2009 o godz. 18:43.
Odpowiedz cytując