gregor07 napisał(a):

|
Dawid Kwiek został niedawno piłkarzem drugoligowego szwajcarskiego Yverdon-Sport FC, a Grzegorz Kmiecik trafił do austriackiego SV Würmla - III liga. Jeśli ktoś już o tym pisał, to sorry.
|
to Grzesiu robi kariere.........
ps. Żuraw strzelił gola w trwajacy meczu w kw. LM