it napisał(a):

Rozumiem, że dorzucisz się do kosztów azjatyckich podróży i zakwaterowania skautów. Nienapinaczu.
Będzie baaardzo dobrze, jeśli na początek scouting objąłby południowych sąsiadów. O innych kontynentach na razie możemy sobie tylko pomarzyć.
|
A czy ja napisałem ze to ma byc teraz

skoro napisalem cleber a cleber jak wiadomo chce jeszcze wrocic do Polski grać a potem byc skautem. to raczej nie oznancza terazniejszosci
